Produkcja i wykończenie na najwyższym poziomie

Produkcja i wykończenie na najwyższym poziomie

Czy wiesz, jak wygląda produkcja poszczególnych produktów? W przypadku różnego rodzaju reklam, elementów wykończeniowych, czy obić, które wykorzystują w konstrukcji tworzywa techniczne konieczna jest odpowiednia obróbka. Sprawdź, na jakie urządzenia oraz elementy wykończeniowe warto zwrócić uwagę, aby zapewnić najwyższą jakość i precyzję, którą chcesz charakteryzować swoją firmę.

Kapitałki introligatorskie – zastosowanie

Kapitałki introligatorskie to popularny element wykończeniowy wielu artykułów papierniczych. Możesz wykorzystać je zarówno w książkach, jak i notesach, czy kalendarzach. Produkt zdaje swój egzamin tworząc z oprawioną książką ładną i elegancką całość. Co więcej, mnogość wzorów i kolorów pozwala na dobranie kapitałki dopasowanej do barw brandu kontrahenta lub jego upodobań tworząc unikatowy produkt. Istotne jest również, że sam materiał, którym obijesz wykończenie dostępny jest w trzech rodzajach – bawełnianych, poliestrowym lub wiskozowym. Postaw na najwyższą jakość wykonania i niebywałą precyzję proponując swoim klientom kapitałki introligatorskie od najlepszych dostawców dostępnych na rynku.

Prasa membranowo próżniowa - co warto o niej wiedzieć?

Chcąc rozwijać swój zakład warto postawić na wydajne sprzęty, które umożliwią stworzenie wysokiej jakości wyrobów. Jednym z nich jest prasa membranowo próżniowa. Ze względu na zastosowaną innowacyjną technologię doskonale sprawdza się w formowaniu, gięciu i klejeniu poszczególnych elementów do różnych materiałów. Nie musisz ograniczać się wyłącznie do używania drewna. Nowoczesne pracy doskonale radzą sobie jednakowo z formowaniem tworzyw sztucznych, oklein naturalnych oraz foliowania frontów. W zależności od potrzeb twojego przedsiębiorstwa możesz zdecydować się na modele wolnostojące, które pozwalają na tworzenie wielkogabarytowych produktów, jak i przenośne prasy membranowo próżniowe.

Prasa próżniowa -zasady działania

Prasa próżniowa to nic innego jak połączenie pieca grzewczego oraz prasy membranowej. Istotnym elementem budowy urządzenia jest wyposażenie go w specjalną kopułę grzewczą, która została zamontowana na samej górze. Takie rozwiązanie umożliwia dużo bardziej elastyczne podejście do formowania i oklejania przygotowywanych materiałów. Główna zasada działania ma na celu wytworzenie próżni, która daje możliwość ścisłego przylegania membranie do obrabianych materiałów i tworzyw. Wytworzone w ten sposób podciśnienie nadaje produktom ostateczny kształt zgodny z założonymi wytycznymi.